микрозайм на карту онлайн микро-займы онлайн миг кредит отзывы

Activboard

by Promethean

banner-link.jpg
Promethean
ActivBoard Touch

Promethean vyvíjí a poskytuje učitelům nástroje, které pomáhají při frontální výuce v tisících učebnách v českých školách i ve světě. Někteří při tom preferují ovládání elektronickým perem, pro jiné je klíčovým parametrem dotyk. Právě zde nastupuje nový ActivBoard Touch. Rychlá a přesná reakce vám umožní využití gest a manipulaci s objekty stejně, jako jste zvyklí z chytrých telefonů a tabletů. Dvojí dotyk či spolupráci dvou žáků u tabule nejlépe využijete společně s počítači se systémem Windows 7 a Windows 8.


     
 
activtouch.jpg
activtouch_tabule.jpg
 

pdf 2013_ACTIVTOUCH 78

 

V naší třídě ActivClassroom je změna na denním pořádku – změna, která přináší studentům možnost poznávat, učit se, vyvíjet se a zapamatovat si.

Proč ActivBoard Touch ?

Tabletové ovládání - Nový ActivBoard Touch poskytuje přesné a rychlé dotykové ovládání založené na IR technologii zabudované přímo do rámu interaktivní tabule. Ovládání s využitím gest (švihnutí, otočení, zvětšení, ...) je velmi přirozené a intuitivní. Podpora dvou dotyků a dvou uživatelů je přesně to, co při výuce využijete.

Jednoduchá instalace – Napájení je u ActivBoard Touch řešeno pomocí USB kabelu připojeného k počítači. Žádné další napájení není potřeba.

Kvalitní obsah – ActivBoard Touch je dodáván společně s licencí autorského nástroje ActivInspire Professional. Hned od začátku tak budete moci využívat více než 22.000 kvalitních a ověřených materiálů dostupných na portále www.activucitel.cz.

Se změnou světa kolem nás musí přijít i změna v učení.

 
ActivBoard Touch 78 / ActivBoard Touch 88
 
Rozměry  4 : 3 / 16 : 10
Aktivní plocha úhlopříčka 2000 mm / 2250 mm
Komunikace USB
Hmotnost 16 kg
2 uživatelé
Ano
Integrovaný zesilovač a reproduktory Ne
Cena (včetně DPH) 29.500 Kč / 32.600 Kč
 
   pageant_zelenozluty.jpg