микрозайм на карту онлайн микро-займы онлайн миг кредит отзывы

Activboard

by Promethean

banner-link.jpg
Promethean
ActivWand

Bezdrátový tablet Activslate umožňuje vám i vašim žákům používat tabuli Activboard z libovolného místa učebny. Můžete jich připojit hned několik a určovat, který z nich bude v danou chvíli aktivní nebo si jednoduše jeden mezi sebou předávat. Ideální je použití pro tělesně postižené studenty.


     
 
activwand_logo.jpg
activwand_obr.jpg
dosahnout.jpg

 pdf ActivWand 522.72 Kb

 

Žáci ve třídě představují velmi rozdílnou biologickou komunitu, liší se nejen svými dispozicemi, ale také svou tělesnou konstitucí. Jak ale zapojit do aktivní výuky žáky, kteří prostě nedosáhnou na celou plochu interaktivní tabule? ActivWand – ukazovátko je jedním z možných řešení. Pracuje nejen jako klasický nástroj, který známe z historie, ale také jako myš, se kterou i malý žák ovládá hodně vzdálené objekty na ploše. Ergonomická rukojeť a intuitivní ovládání dávají této pomůcce funkce myši i vlastního pera.

I ten nejmenší, který se sotva natáhne ke spodnímu okraji tabule, má najednou možnost plně ovládat otáčející se objekty, nakreslit přímku či přiřadit správný popisek k hypofýze. Dokonce i učitel, který jen sedí za katedrou, ovládá své prezentace s příslovečnou lehkostí.

Ukazovátko se stává kouzelnickou hůlkou.

 
Délka 533mm
Průměr držadla 26mm
Průměr 12mm
Hmotnost 87g
Cena (včetně DPH) 2.100 Kč
 
   pageant_oranzovofialovy.jpg