микрозайм на карту онлайн микро-займы онлайн миг кредит отзывы

Activboard

by Promethean

banner-link.jpg
Promethean
CP-CX250 (EDU)

PROJEKTORY S KRÁTKOU PROJEKČNÍ VZDÁLENOSTÍ !

Projektor již nemusí být umístěn mezi vámi a vašimi posluchači.

S novou řadou projektorů Hitachi s krátkou projekční vzdáleností promítnete velký a jasný obraz i v omezeném prostoru. Projektor CP-D27 WN, který je ideální pro použití ve třídě, zaujme impozantním 80"(203cm) velkým obrazem, který může promítnout ze vzdálenosti 75cm (od objektivu k obrazovce). Jsme odborníky na projektory s krátkou projekční vzdáleností. CP-CX250 (EDU)  I  CP-CX300 WN (EDU)
mini_cp_d27_cp_dw25.jpg

IDEÁLNÍ PRO PROJEKCI NA INTERAKTIVNÍ TABULI
ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ NA PROJEKTOR I VÝBOJKU!

 

pdf LETÁK

Další projektory s krátkou projekční vzdáleností

   

Technologie Hitachi zajišťující velmi krátkou projekční vzdálenost
  • Prezentace bez stínů
  • Žádné oslňování světlem z projektoru
  • Žádný odraz světla z projekční lampy (hot-spot) 
  • Optimalizace dostupného prostoru
  • Flexibilní použití v malých i velkých místnostech

Představení hlavních charakteristik

tech_3lcd.gif

3LCD - Sofistikovaná inovativní technologie, která využívá 3 čipy k zajištění živého, realistického a konzistentního obrazu pro nejnáročnější publikum.

tech_security_features.gif

Bezpečnost - Pokročilé bezpečnostní funkce zahrnují víceúrovňový zámek ve formě PINu, Transition Detector, ocelovou bezpečnostní tyč, zámek Kensington a výrazné nálepky s bezpečnostními upozorněními. 

tech_blackboard_whiteboard_mode.gif

Režim černé/bílé tabule - Při promítání na barevné nebo lesklé pozadí může být obraz nevýrazný nebo příliš jasný. Tento režim zajišťuje optimální jas i při promítání na černou, zelenou či lesklou bílou tabuli.

tech_low_tco.gif

Nízké TCO - Díky součástem s dlouhou životností vedou výrazně prodloužené intervaly údržby ke snížení celkových nákladů na vlastnictví.

tech_template_function.gif

Funkce promítání šablony - Společnost Hitachi přichází s jedinečnou funkcí, která umožňuje promítat na bílou/černou tabuli nebo flipchart různé šablony, mřížky nebo linky, které usnadňují psaní a kreslení.

tech_daytime_mode.gif

Denní režim - Jasné sluneční světlo může znamenat zhoršení viditelnosti promítaného obrazu. V denním režimu jsou však promítané obrazy vždy dostatečně syté a barevné a to i při při velmi jasném osvětlení.

tech_quick_on_off.gif

Rychlé zapnutí/vypnutí - Zapojte přístroj, zapněte jej a můžete spustit prezentaci. Funkce rychlého zapnutí/vypnutí také automaticky nastavuje rozlišení, což výrazně urychluje přípravu k použití.

tech_input_source_naming.gif

Pojmenování zdrojů vstupních dat - Možnost personalizace vstupů a zařízení připojených k projektoru (například pojmenováním „Tomův notebook“) výrazně usnadňuje orientaci.

tech_ultra_quiet.gif

Maximálně tichý provoz - Naše nejnovější modely vykazují hlučnost pouhých 28 dB. Zabudovaný ventilátor je jedním z nejtišších ve své třídě. Posluchači vám díky tomu budou dobře rozumět a nebude je rozptylovat provozní hluk projektoru.

tech_my_button.gif

Programovatelné tlačítko - Možnost přiřazení funkcí nebo běžných úkolů programovatelnému tlačítku na dálkovém ovládání.

tech_audio_pass_through.gif

Funkce umožňující pouze aktivaci zvuku - Pokud vám stačí přehrávat zvuk a nepotřebujete obraz, tato užitečná funkce vám umožní využití reproduktorů projektoru, aniž by bylo nutné zapínat obraz - tím ještě více prodloužíte životnost výbojky.

tech_vertical_keystone_correction.gif

Korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení - Automatická korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení obrazu.

tech_progressive_scan.gif

Progresivní výstup - U pohyblivého obrazu se každý snímek videa vykresluje ve dvou polovinách - nejprve liché a poté sudé linky. Progresivní výstup umožňuje současné vykreslování všech linek. Výsledkem je čistější a plynulejší obraz pohybu s omezením mihotání a chvění.

tech_on_screen_display_osd.gif

Nabídka na obrazovce (OSD) - Nové menu se používá mnohem snadněji. Usnadňuje se tak navigace mezi různými možnostmi a jednotlivá nastavení jsou zřetelně pojmenována.

tech_hybrid_filter.gif

Hybridní filtr - Hybridní filtr má životnost více než 4000 hodin, což je desetkrát více než běžné filtry. Díky tomu se značně prodlužují intervaly údržby a následně se významně snižují celkové náklady na vlastnictví.

tech_virtually_maintenance_free.gif

Takřka bezúdržbový provoz - Projektory Hitachi jsou navrženy pro snadné používání a vyžadují jen minimální údržbu. Součásti s dlouhou životností výrazně prodlužují intervaly údržby, což vede k nižším nákladům a prevenci nejrůznějších potíží.

tech_amx_device_discovery.gif

Zjišťování dostupných zařízení pomocí systému AMX - Díky zabudovanému systému AMX se do projektoru automaticky stahují všechny potřebné komunikační moduly a ovladače.

tech_hdmi.gif

HDMI - HDMI (High-Definition Multimedia Interface) je kompaktní audio/video rozhraní pro přenos digitálního signálu bez nutnosti komprese.

tech_messenger.gif

Přenos zpráv - Možnost odesílání textových zpráv a hlášení na více sesíťovaných projektorů současně. Tato funkce je vhodná k promítání denních rozpisů práce a informačních hlášení v univerzitních areálech, tedy do více učeben najednou. 

NEJLEPŠÍ VOLBA K INTERAKTIVNÍ TABULI ActivBoard
 
Rozlišení XGA (1024x768)
Svítivost 2500 ANSI lumen
Životnost výbojky 5000h/Eco
Barva bílá
Filtrace Hybridní s prodlouženým servisním intervalem
České menu Ano
Hmotnost 3,7 kg
Cena (včetně DPH) 20.570 Kč