микрозайм на карту онлайн микро-займы онлайн миг кредит отзывы

Activboard

by Promethean

banner-link.jpg
Promethean
Školní projektory HITACHI

IDEÁLNÍ PRO PROJEKCI NA INTERAKTIVNÍ TABULI. ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ NA PROJEKTOR I VÝBOJKU!

 
 
projektory3_mini.jpg


Používání projektoru i požadavky na jeho funkčnost se ve školním prostředí značně liší od parametrů zařízení pro klasickou komerční prezentaci. Společnost HITACHI právě proto přichází se speciální řadou školních projektorů. Nabízejí vysoký výkon, variabilitu připojení, jednoduchost ovládání, speciální školní funkce a v neposlední řadě nadstandardní záruční podmínky. Vysoký důraz je kladen také na zabezpečení projektorů před odcizením.

Díky propracované technologii 3LCD bude obraz nejen dostatečně jasný, ale bude obsahovat všechny potřebné detaily. Veškeré funkce včetně kvalitní korekce lichoběžníkového zkreslení pak s výhodou využijete při kombinaci s interaktivní tabulí ActivBoard.

  pdf Ceník školních projektorů HITACHI


HLAVNÍ VÝHODY PRO POUŽITÍ VE ŠKOLNÍM PROSTŘEDÍ:

  Rozlišení a svítivost – projektory používají 3LCD panel s rozlišením 1024x768 a 1280x800, obraz má svítivost 2200-2600 ANSI lumen. Tyto parametry řadí projektory přesně do kategorie zařízení vhodných do běžné třídy pro 30 studentů.
lampa.jpg

Životnost výbojky – školní modely HITACHI nabízejí výbojky s extrémně dlouhou životností. Šetříte tedy nejen pořizovací, ale i provozní náklady. 

prenos02.jpg

Zárukana projektor i na výbojku je poskytována záruka 36 měsíců !

hybridnifiltr.png

Hybridní filtr - Hybridní filtr má životnost více než 4000 hodin, což je desetkrát více než běžné filtry. Díky tomu se značně prodlužují intervaly údržby a následně se významně snižují celkové náklady na provoz.

 

Tichý chod – modely HITACHI jsou vybaveny novým ventilátorem, který zaručuje téměř neslyšitelný provoz.

bezp02.jpg Bezpečnostní funkce – tak aby byl projektor co nejvíce chráněn proti odcizení či neoprávněnému používání, je vybaven množstvím bezpečnostních funkcí. Mezi základní patří reflexní oranžová barva, možnost zadán í PIN kódu, detektor změny polohy a další.
keystone02.jpg

Korekce lichoběžníkového zkreslení – kombinací použité LCD technologie a kvalitního obrazového procesoru zaručuje HITACHI velice kvalitní obraz při projekci pod úhlem. (nutné např. při kombinaci s interaktivní tabulí) Při mobilním použití navíc využijete automatické nastavení, které obraz samo zarovná.

3sec02.jpg

Rychlý start i vypnutí – projektor je připraven již několik vteřin po zapnutí a díky speciální vnitřní ochraně si poradí i s vypnutím bez předchozího dochlazení.

 

Režim pro interaktivní tabuli – tak aby nedocházelo k nadměrné únavě zraku při sledování obrazu, disponuje projektor speciálním režimem (nastavení tzv. gama korekce) pro projekci na interaktivní tabuli.

mini_ovladani.jpg Dálkové ovládání – neumožňuje přístup k „nastavovacím“ funkcím, naopak nabízí přehledně uspořádaná tlačítka a také možnost dálkově ovládat počítačovou myš.