микрозайм на карту онлайн микро-займы онлайн миг кредит отзывы

Activboard

by Promethean

banner-link.jpg
Promethean
CP-EX250 (EDU)

PROJEKTORY URČENÉ DO ŠKOLY !

Používání projektoru i požadavky na jeho funkčnost se ve školním prostředí značně liší od parametrů zařízení pro klasickou komerční prezentaci. Společnost HITACHI právě proto přichází se speciální řadou školních projektorů. Nabízejí vysoký výkon, variabilitu připojení, jednoduchost ovládání, speciální školní funkce a v neposlední řadě nadstandardní záruční podmínky. Vysoký důraz je kladen také na zabezpečení projektorů před odcizením.

Díky propracované technologii 3LCD bude obraz nejen dostatečně jasný, ale bude obsahovat všechny potřebné detaily. Veškeré funkce včetně kvalitní korekce lichoběžníkového zkreslení pak s výhodou využijete při kombinaci s interaktivní tabulí ActivBoard.
CP-EX250 (EDU)
 
klasicky.jpg

IDEÁLNÍ PRO PROJEKCI NA INTERAKTIVNÍ TABULI
ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ NA PROJEKTOR I VÝBOJKU!

pdf LETÁK

Další projektor s klasickou vzdáleností (CP-EX300 EDU).

   


Rozlišení a svítivost – projektor používá 3LCD panel s rozlišením 1024x768, obraz má svítivost 2700 ANSI lumen. Tyto parametry řadí projektor přesně do kategorie zařízení vhodných do běžné třídy pro 30 studentů.

Životnost výbojky – školní modely HITACHI nabízejí výbojky s extrémně dlouhou životností. Šetříte tedy nejen pořizovací, ale i provozní náklady. Tyto modely mají životnost výbojky v Eco režimu 6.000 hod.

Zárukana projektor i na výbojku je poskytována záruka 36 měsíců !

Pro pevnou instalaci i pro mobilní použití – i když to není přesně dáno, doporučujeme tyto modely instalovat “pod strop“, projektor je tak vždy tam, kde má být.

Tichý chod – všechny modely jsou vybaveny novým ventilátorem, který zaručuje téměř neslyšitelný provoz.

Bezpečnostní funkce – tak aby byl projektor co nejvíce chráněn proti odcizení či neoprávněnému používání, je vybaven množstvím bezpečnostních funkcí. Mezi základní patří reflexní oranžová barva, možnost zadán í PIN kódu, detektor změny polohy a další.

Korekce lichoběžníkového zkreslení – kombinací použité LCD technologie a kvalitního obrazového procesoru zaručuje HITACHI velice kvalitní obraz při projekci pod úhlem. (nutné např. při kombinaci s interaktivní tabulí) Při mobilním použití navíc využijete automatické nastavení, které obraz samo zarovná.

Rychlý start i vypnutí – projektor je připraven již několik vteřin po zapnutí a díky speciální vnitřní ochraně si poradí i s vypnutím bez předchozího dochlazení.

Režim pro interaktivní tabuli – tak aby nedocházelo k nadměrné únavě zraku při sledování obrazu, disponuje projektor speciálním režimem (nastavení tzv. gama korekce) pro projekci na interaktivní tabuli.

České menu – ulehčí ovládání i méně zkušeným uživatelům. 

Dálkové ovládání
– neumožňuje přístup k „nastavovacím“ funkcím, naopak nabízí přehledně uspořádaná tlačítka a také možnost dálkově ovládat počítačovou myš.

NEJLEPŠÍ VOLBA K INTERAKTIVNÍ TABULI ActivBoard
 
 
Rozlišení XGA (1024x768)
Svítivost 2700 ANSI lumen
Životnost výbojky 6000h/Eco
Filtrace Hybridní s prodlouženým servisním internalem
České menu Ano
Barva bílá
Hmotnost 2,3 kg
Cena (včetně DPH) 15 000 Kč