микрозайм на карту онлайн микро-займы онлайн миг кредит отзывы

Activboard

by Promethean

banner-link.jpg
Promethean
CP-AX2504 (EDU)

PROJEKTORY S ULTRAKRÁTKOU PROJEKČNÍ VZDÁLENOSTÍ !

Projektor již nemusí být umístěn mezi vámi a vašimi posluchači.

Díky jedinečné optické technologii Hitachi mají tyto projektory velmi krátkou projekční vzdálenost a umožňují projekci na 80" interaktivní tabuli ze vzdálenosti pouhých 50 cm. Proto je možné umístit projektor velmi blízko projekčního plátna či interaktivní tabule a potlačit tak efekty stínů a dosáhnout větší flexibility pro uživatele. Díky lepší kvalitě obrazu, širším možnostem použití a pokročilým bezpečnostním funkcím představuje tento výrobek převratnou změnu v používání projektorů pro vzdělávací účely. CP-AX2504 (EDU) | CP-AW2503 (EDU)
 
ultrakratky.jpg

IDEÁLNÍ PRO PROJEKCI NA INTERAKTIVNÍ TABULI
ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ NA PROJEKTOR I VÝBOJKU!

 

pdf LETÁK

Další projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností 

   

Technologie Hitachi zajišťující velmi krátkou projekční vzdálenost

Projektory CP-AX2504 (EDU) používají jedinečný, vysoce výkonný optický objektiv s asymetrickými čočkami (free-shaped lens) vyvinutý společností Hitachi, který umožňuje projekci 80" (203 cm) obrazu na vzdálenost pouhých 50 cm od zrcadla k interaktivni tabuli (projekčnímu plátnu). To přináší množství výhod:

  • Prezentace bez stínů
  • Žádné oslňování světlem z projektoru
  • Žádný odraz světla z projekční lampy (hot-spot) 
  • Optimalizace dostupného prostoru
  • Flexibilní použití v malých i velkých místnostech

Rozlišení a svítivost

Projektor používá 3LCD panel s rozlišením 1024x768, obraz má svítivost 2700 ANSI lumen. Tyto parametry řadí projektor přesně do kategorie zařízení vhodných do běžné třídy pro 30 studentů.

Kvalita obrazu

Jedinečná technologie Hitachi zajišťující vysoký výkon objektivu nabízí nejlepší možnou kvalitu obrazu. Ani pro projekci pod takto extrémním úhlem nepotřebujete využívat elektronickou korekci obrazu. Ten tak zůstává čistý a ostrý.

Nízká hlučnost

Nízká hlučnost 28 dB a větší vzdálenost projektoru od posluchačů (studentů) umožňuje projekci bez rušivých elementů a přednášející nebo učitel se může lépe soustředit na svou prezentaci nebo přednášku.

Životnost výbojky

Školní modely HITACHI  nabízejí výbojky s extrémně dlouhou životností. Šetříte tedy nejen pořizovací, ale i provozní náklady. 

Záruka

Na projektor i na výbojku je poskytována záruka 36 měsíců !

Režim pro interaktivní tabuli

Tak aby nedocházelo k nadměrné únavě zraku při sledování obrazu, disponuje projektor speciálním režimem (nastavení tzv. gama korekce) pro projekci na interaktivní tabuli.

Možnost síťového připojení

Do sítě LAN přes konektor RJ-45. Tato funkce umožňuje ovládat váš projektor z jednoho místa, takže pro kontrolu a údržbu je vyžadováno méně času, což snižuje celkové náklady.

Například můžete:

  • Vypnout všechny vaše projektory současně.
  • Zabránit odcizení díky upozornění přes e-mail, jakmile dojde k odpojení projektoru od sítě LAN.

Snadná údržba

Snadná údržba je zajištěna použitím vysoce kvalitních dílů v celém projektoru. Kryt lampy je umístěn v horní části projektoru, takže přístup k lampě je opravdu snadný, což společně s posuvným krytem filtru umožňuje rychlé a snadné čištění, údržbu a výměnu těchto dílů.

Připojení

Široké možnosti připojení včetně duálních RGB vstupů a jednoho RGB výstupu, video, S-Video, HDMI a komponentního vstupu, tří audio vstupů a jednoho výstupu a konektoru RJ-45 pro připojení k síti LAN.

Design

Projektory  byly navrženy tak, aby byla vytvořena kompletní výrobková řada s kompaktním designem. Stylové kontury přispívají k jejich modernímu vzhledu.

NEJLEPŠÍ VOLBA K INTERAKTIVNÍ TABULI ActivBoard
 
 
Rozlišení XGA (1024x768)
Svítivost 2700 ANSI lumen
Životnost výbojky 5000h/Eco
Barva bílá
Filtrace Hybridní s prodlouženým servisním intervalem
České menu Ano
Hmotnost 3,8 kg
Cena (včetně DPH)

27.590 Kč